Про нас

Про нас

Без-имени-1

Компанія ТОВ «АКВА-ЛЮКС, Вінниця» Є спеціалізованим підприємством, що здійснює весь комплекс робіт, пов’язаних з проектуванням, будівництвом і пуско-налагоджувальними роботами різних промислових і розважальних об’єктів.
Парових та водогрійних котелень, промислових систем водопідготовки, інженерних систем об’єктів різного призначення в комплексі, газопостачання, опалення, водопостачання, вентиляція, кондиціонування.
Тут ви можете завантажити:

Без-имени-2

У нашому колективі працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють великим практичним досвідом роботи і пройшли навчання в зарубіжних фірмах.

Без-имени-2

Намагаючись служити інтересам наших клієнтів, ми завжди пропонуємо весь необхідний комплекс послуг: попереднє консультування, проектно-вишукувальні роботи, загальнобудівельні роботи для проектованих об’єктів, поставку та монтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.
На даний момент ми працюємо з такими виробниками обладнання:
Culligan, Dinotec, Danfoss, HoneyWell, Wilo, Viessmann, Weishaupt, Daikin, Minib, Oventrop, Buderus, Bosch, Purmo, Korado, Belimo, Watts, Grundfoss.
Без-имени-2