Басейн “Редіссон САС Резорт Алушта”

Проектування технології водопідготовки на номерний фонд готелю «Редиссон Резідор СПА Алушта» и СПА комплекс, оборотне водопостачання басейнів СПА комплексу, опалення, вентиляції и кондиціонування, а також автоматизації управління технологічним обладнанням готельного комплексу.

У 2011-2012 році фірма “Аква-Люкс, Вінниця” виконала комплекс робіт з проектування, будівництва та вводу в єксплуатацію наступніх інженерніх систем готельного комплексу “Рєдиссон Резорт СПА Алушта”: технологія водопідготовки води на номерний фонд готелю та СПА комплекс, оборотне водопостачання бассейнів СПА комплексу готелю, систем опалення, вентиляції, кондиціювання, а також системи автоматизації управління обладананням готельного комплексу.

Загальний об’єм басейнів 1100 м3.Для дітей до 10 років передбачено басейн глибиною 0,5 м, з водними атракціоном “Дельфін”. У великому басейні функціонують такі атракціони як гідромасаж, водоспад “Кобра”, штучний водоспад “Скала”, донний гейзер. Технологія обробки води включає в себе автоматичні станції фільтрації з пневмоклапанами, станції автоматичного контролю дозації фірми Culligan, установки УФ-дезінфекції води. В якості освітлення басейну використовуються RGB прожектори з DMX контролером для створення світломузичних ефектів.
Якість води відповідає вимогам СанПіН і ГОСТу.

Початок будівництва об’єкта – 01.11.2011

Введення в експлуатацію – 15.07.2012