Спортивно-оздоровчий комплекс “Фрістайл” Мінськ

Компанія “Аква-Люкс, Вінниця” здійснила контроль проектно-вишукувальних робіт а так само постачання і авторський контроль монтажу технологічного обладнання компанії Culligan (USA). Сумарний обсяг фільтрованої води становить 1300 м3 / год.

Навчально-тренувальний центр «Фрістайл» – унікальний спортивний об’єкт, аналогів якому в світі немає.

Це перший критий комплекс для фрістайлістов, а значить спортсмени можуть тренуватися в будь-який час року і ніяк не залежать від погодних умов. На базі навчально-тренувального центру проводяться міжнародні змагання з літнього фрістайлу, який набуває все більшої популярності.

Спортивна зона призначена для проведення змагань та навчально-тренувальних занять з фрістайлу, стрибків у воду і синхронного плавання. Вона становить основу комплексу і розміщена в центральному залі. Три трампліна (для потрійного сальто, для подвійного сальто і для одинарного сальто з довгою розбігу 70 метрів, 56 метрів і 40 метрів відповідно) розташовуються перед тренувальним басейном глибиною до 5,5 метрів. Складовою частиною спортивної зони є глядацькі трибуни місткістю до 546 місць. У глядацькій зоні також розташовані тренерські і суддівські ложі. Комплекс представлений наступними атракціонами:

  • 6 гірок різного рівня складності для дітей і дорослих
  • дитячий водний містечко з 2 басейнами
  • «Лінива річка» для «стомлених відпочинком» відвідувачів
  • «Cannon Ball» і «Космічна тарілка» для любителів екстриму
  • кілька ванн джакузі, ванни для гідромасажу і інфрачервоні кабіни

Дитячий ігровий комплекс представлений 2 басейнами: для малюків (до 3 років) і для дітей молодшого шкільного віку .. Водоспади, водяні пістолети, гірки, сітка для скелелазіння, гідромасаж. Ваша дитина обов’язково залишиться задоволений! Кафе на території ігрового комплексу порадує малюків і приємно здивує батьків спеціальним дитячим меню.

Вода в дитячому басейні знезаражується ультрафіолетом, без використання хлорвмісних речовин.