Фільтрувальна станція в Петровському продуктивністю 20 000 м3 / доб

 

17 червня 2011 року, була введена в експлуатацію Петровська фільтрувальну станцію.

Петровська фільтрувальна станція побудована на майданчику Петровської насосної станції 5-го підйому м Петровське Алчевського управління ТОВ «Луганськвода». Відзначимо, що станцію почали будувати в 2010 році.

Введення в експлуатацію об’єкта дозволить поліпшити якість води, що подається, знизити обсяги транспортування води, а також знизити витрати на її транспортування.

Вода подаватиметься споживачам в міста Красний Луч та Антрацит, а також прилеглих шахтних селищ.

Проектна потужність нової фільтрувальної станції – 20 тис. м3 / добу, 7200 тис.м3 в рік.

До речі, фактична собівартість 1 куб.м. питної води по Алчевському виробничому управлінню за 2010 рік становила 3,983 грн. При введенні в дію фільтрувальної станції собівартість води становитиме 3,452 грн. за 1 куб.м., що нижче на 0,531 грн. або 15%.

 

Компанія Аква-Люкс, Вінниця виконала проектування, монтаж і введення в експлуатацію систем водопідготовчої станції. Ми є офіційними представниками і дилерами компанії Culligan в Україні. Системи фільтрації виробництва Culligan – США були спроектовані і введені в експлуатацію нашими інженерами пройшли навчання і отримали сертифікацію в США.

 

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...