Як аналіз води працює з експертом по воді компанії Culligan?

Як аналіз води працює з експертом по воді компанії Culligan?

Базове тестування води від Culligan є безкоштовним і так само просто, як планування зустрічі з вашим експертом по воді Culligan онлайн або по телефону. Ось як це працює:

  • Ми спробуємо вашу водопровідну воду і протестуємо її прямо на вашій кухні.
  • Результати можуть відрізнятися, але зазвичай тест займає 10 хвилин або менше.
  • Після завершення тесту ми поділимося з вами результатами і обговоримо варіанти вирішення будь-яких проблем з водою.

Коли і чому я повинен перевірити мою воду?

Деякі розчинені тверді речовини, важкі метали, мінерали та інші домішки викликають запахи або дивний смак, а в деяких випадках можуть навіть вплинути на ваше здоров’я. Що ще більш важливо, деякі водні добавки і домішки, такі як миш’як, викликають проблеми, які ви не можете відчути, побачити або понюхати. Culligan рекомендує вам перевірити свою воду:

  • Після переїзду в новий будинок.
  • Якщо у Вас присмак, запах або проблеми з кольором.
  • Якщо у Вас своя свердловина.

Безкоштовний домашній водний тест

Заплануйте безкоштовний домашній аналіз води сьогодні, щоб отримати індивідуальні рішення для ваших найскладніших проблем з водою.

Зверніться до місцевого фахівця по воді Culligan

Лабораторний аналіз води

Лабораторний тест Culligan, що є альтернативою нашому безкоштовному домашньому тесту на воду, дозволяє виявити проблеми з водою. Грунтуючись на результатах початкового тесту, ваш Culligan Water Expert визначить, чи потрібен лабораторний тест. Потім ваш експерт Culligan Water відправить пробу води в нашу лабораторію, сертифіковану IL EPA, для поглибленого аналітичного тестування. Результати будуть повернуті приблизно через три дні, і саме тоді ваш фахівець по воді Кулліган зможе обговорити з вами результати і рекомендації.

Зверніться до місцевого фахівця по воді Culligan

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...