Що таке пом’якшувач для води і як він працює

Що таке пом’якшувач води?

Пом’якшувач води – це система фільтрації, яка працює для видалення високих концентрацій кальцію і магнію, що викликають жорстку воду. Коли вода проходить через пом’якшувач води, система відфільтровує ці мінерали жорсткої води, і пом’якшена вода потім надходить у водопровід.

Що таке жорсткість у воді?

Жорстка вода містить високі концентрації мінералів, а саме кальцію і магнію. Завдяки своїй хімічній структурі кальцій і магній легко зв’язуються з іншими типами металів. Згодом ці зв’язки перетворюються в хрусткий осад на вашій душовій головці!

Насправді, саме так «жорстка вода» отримала свою назву через мінеральні відкладення, які залишає за собою. Згодом ці відкладення можуть накопичуватися, закупорювати або навіть роз’їдати труби і викликати серйозні проблеми з сантехнікою. Відкладення жорсткої води можуть накопичуватися в котлах та водонагрівачах, роблячи їх менш ефективними і більш дорогими у використанні.

Коротше кажучи, жорстка вода може надавати тривалий негативний вплив на кожну поверхню, на якій вона протікає, над або через.

Як працює пом’якшувач води?

Вірте чи ні, пом’якшувачі води дуже схожі на магніти. У традиційному магніті один кінець «позитивний», а інший «негативний». Отже, припустимо, у вас є два магніти і спробуйте з’єднати обидва позитивних кінця. Що відбувається ? Вони відштовхують один одного. Незалежно від того, як сильно ви намагаєтеся, неможливо змусити їх з’єднатися. Але що відбувається, коли ви намагаєтеся з’єднати позитивний кінець одного з негативним кінцем іншого? Вони відразу з’єднуються.

Той факт, що позитивні і негативні частинки взаємо притягуються, є основною ідеєю роботи пом’якшувачів води.

Кальцій і магній, два ключових винуватця жорсткої води, є позитивно заряджені молекули. І коли жорстка вода прокачується через систему пом’якшення, вона проходить через фільтр, заповнений негативно зарядженими кульками смоли. Як і у випадку з магнітами, коли жорстка вода рухається крізь смоляні кульки, протилежності притягуються!

І ця ідея також може бути застосована, коли система регенерує (інакше, очищає) себе. Під час регенерації вода і сіль (позитивно заряджені) пропускаються через кульки смоли. Якщо повернутися до прикладу з магнітом, то позитивні заряди в солі, кальції і магнії відображають один одного. Кальцій і магній відокремлюються від кульок смоли і стікають разом з усією солоною водою.

Як ви знаєте, якщо вам потрібен пом’якшувач води?

Подивіться навколо свого будинку на деякі з найбільш поширених ознак жорсткої води:

  • Мінералоподобная кірка, що утворилася навколо ваших змішувачів або на душовою голівці
  • Мильна піна накопичується в ваших раковинах або на стінках душа
  • Жорстка одяг після прання білизни
  • Роздратована або суха шкіра і тьмяне волосся після душу
  • Існують також способи професійного тестування на жорстку воду.

Зв’яжіться з вашим місцевим дилером Culligan, щоб дізнатися більше про безкоштовне домашньому тесті на воду.

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...