Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок.
Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо, сплануємо і встановимо ідеальний басейн у Вашому домі. Наші комплексні установки для плавання підбираються індивідуально відповідно до Ваших потреб – вони укомплектовані відповідно до простором у Вашому домі або саду і оснащені необхідними матеріалами.

Додаткова цінність і більше задоволення для всієї родини.
Ви хочете плавати, займатися аква-джоггингом, що-небудь для свого здоров’я, а діти просто хочуть плескатися в басейні на мілководді? Немає проблем – за допомогою FlussPool можна мати потік тільки в частині басейну. Це означає, що кожен член сім’ї може користуватися басейном, як йому заманеться.

Підходить для будь-якого басейну, всередині або зовні.
Жоден приватний басейн не занадто малий, щоб бути фітнес-басейном. Басейн FlussPool можна встановити в саду або підвалі, не займаючи занадто багато місця; досить 8 м в довжину, 2,5 м завширшки і 2 м в глибину. Це залишає Вам більше місця на відкритому повітрі або в оздоровчій зоні.

30-ти річний досвід прекрасно підійде для купання.
FlussPool понад три десятиліття проектує і встановлює протиточні установки в приватних басейнах. Як експерти, ми можемо використовувати для цього унікальні ноу-хау і перевірені швейцарські технології. Ми приділяємо увагу спеціальним компонентам системи, таким як вхід і вихід води з басейну. Це запобігає будь-протитиск води і дратівливу турбулентність, незалежно від швидкості потоку. Це означає, що ви можете насолоджуватися кращим плаванням будинку.

Плавання в невагомості: райська насолода.
Не дивно, що кращі в світі професійні спортсмени цінують басейн FlussPool за свої тренування з плавання. Завдяки постійному потоку без бульбашок повітря і вихорів, а також приємною, індивідуально настроюється швидкості потоку до 1,6 м / с, Ви зможете набагато краще пройти навіть складні тренування з плавання на витривалість в оптимальних умовах.

Технологія – це все – не тільки для плавання.
У кожному басейні FlussPool є запатентована швейцарська технологія, яка зарекомендувала себе більше 30 років в приватних басейнах. Оскільки всі компоненти узгоджені один з одним і відточені до найдрібніших деталей, Ви отримуєте першокласний досвід плавання і вдома. Це забезпечується поточними комутаторами, що направляють колесами і дифузорами, внутрішньої витяжкою і системою вентиляції для видалення повітря з води. В системі FlussPool особлива увага приділяється входу і виходу води. Це запобігає засунений води або турбулентність, незалежно від швидкості потоку.

Наша конструкція може надати форму і вашому басейну.
Ми завжди доповнюємо ваш басейн FlussPool 1: 1 відповідно до ваших побажань. Кругла або квадратна форма, басейни з нержавіючої сталі або пластику (поліпропілену), верхня поверхня з натурального каменю, з масажними форсунками, гейзерами або світлими варіаціями: ваш персональний відкритий басейн буде виготовлений від А до Я відповідно до ваших смаків – як компактний басейн для саду або фітнес-залу.

Безпечний і практичний для дітей: Технологія рухомої підлоги (підйомний підлогу).
У басейні FlussPool безпека завжди на першому місці, особливо коли плавають діти. Тому глибину води можна встановити відповідно до віку – від 1 см до 1,35 м. Ізоляція також важлива: в запатентованому пересувному напольном басейні FlussPool можна плавати круглий рік. Це гарантує коефіцієнт теплопровідності від 0,2 до 03 Ватт на квадратний метр на градус Цельсія. Ви можете залишатися в формі в будь-який час і уникнути непотрібних витрат на опалення. І, нарешті, ви економите цінне простір з нашою технологією підйомних підлог. Після купання критий басейн можна використовувати для прийняття сонячних ванн, барбекю або ігор, а підйомна майданчик також утримує листя і бруд.

Автоматичний контроль і регулювання швидкості.
Камера спостереження вашого басейну FlussPool завжди знає, де ви знаходитесь в басейні. Якщо ви хочете плавати швидше, просто пливіть попереду. Регулятор автоматично налаштовує потік відповідно до швидкості плавання без необхідності натискати будь-які кнопки.

Тренування плавання за програмою через смартфон.
Ви самі вирішуєте, якою інтенсивністю повинні володіти пристрою для тренування плавання в басейні FlussPool, а ми запрограмуємо Ваш мобільний телефон відповідно до Ваших тренуваннями – від програми для схуднення до тренування витривалості. При необхідності ми можемо пов’язати швидкість потоку в басейні FlussPool зі світлом різних квітів. Це означає, що ви відразу ж будете в курсі свого прогресу.

Першокласна якість води – в тому числі і біологічної.
Якщо Вам не потрібні добавки хлору в басейн FlussPool, ми також можемо підготувати воду біологічно. Ви також можете перевірити якість води у вашому приватному протівоточном басейні за допомогою віддаленого доступу. На задньому плані ми стежимо за тим, щоб якість води у вашому протівоточном басейні було завжди правильним.

Плавання і водний біг на біговій доріжці одночасно.
Ви хочете плавно бігати підтюпцем в воді, в той час як ваш партнер хоче плавати швидше поруч з вами? Це також можливо в FlussPool. Ми будемо раді вбудувати в басейн бігову доріжку і направити потік води в жолоб так, щоб вода протікала тільки в половині басейну.

Flume або FlussPool? Це твій вибір.
Басейн FlussPool підходить для приватних клієнтів, але спортсмени воліють водяний лоток. Обидві протиточні установки побудовані за однією і тією ж технологією, різниця тільки в матеріалізації.

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...