Що робить вашу воду жорсткою і як цього уникнути

Вода є вода, вірно? Не зовсім. Є два типи води, які можуть бути у вашому будинку: жорстка і м’яка вода. За даними геологічної служби, жорстка вода існує в більш ніж 85% будинків. Отже, в чому різниця між м’якою водою і жорсткої водою і як вона впливає на вас? Ось все, що ви повинні знати про жорсткість води.

Що таке жорстка вода?

Жорстка вода – це надмірне присутність кальцію і магнію – двох природних мінералів у воді. Чим вище кількість цих мінералів, які присутні у воді, тим вище їх значення в шкалі жорсткої води. Хоча кальцій і магній необхідні для повсякденного здоров’я, вони не важливі для водокористування. Насправді жорсткість у воді може мати згубні наслідки для вашого будинку.

При використанні води для чищення ви можете помітити плями на вашій посуді, душі або одязі. Не кажучи вже про те, що ви можете знайти частинки всередині ваших приладів, таких як посудомийна або пральна машини. При нагріванні жорсткої води можуть утворюватися відкладення кальцію. Якщо це накопичується, це може значно пошкодити продуктивність і термін служби ваших приладів. Це включає в себе ваші труби і навіть вашу кавоварку. Що ще гірше, ваші витрати на опалення різко зростуть, а ефективність ваших приладів різко впаде. Якщо ваша вода знаходиться на рівні жорсткості води, ви також можете помітити вплив на вашу особисту гігієну. Жорстка вода може залишити відчуття залишку на ваших руках, шкірі та волоссі після миття. В результаті ваше волосся і шкіра буде виглядати більш сухим і ламким.

На щастя, ви все ще можете боротися з жорсткістю води, пом’якшуючи воду. Використання умягчителя води може зменшити забруднення води, в тому числі кальцію і магнію. Що це означає для вас і вашого будинку? Чиста вода, техніка, волосся і шкіра.

Що таке м’яка вода?

На відміну від жорсткої води, м’яка вода не містить агресивних мінералів, які можуть пошкодити ваш будинок і ваш організм. Без кальцію і магнію м’яка вода може запобігти утворенню накипу навколо вашого будинку, включаючи ваші прилади і труби. Найкраще те, що він підвищує ефективність мила в порівнянні з жорсткою водою, яка може інактивувати інгредієнти мила. Що стосується здоров’я, м’яка вода може боротися з сухістю і липкостью, викликаними холодною погодою, низькою вологістю і жорсткою водою. Що це означає для вашого тіла? Більш м’які, шовковисте волосся і шкіра після кожного миття. Такі системи, як пом’якшувачі води Culligan, можуть допомогти пом’якшити воду і підвищити ефективність прибирання у вашому домі.

Яка у вас вода?

Якщо ви деякий час жили з жорсткою водою, ви можете не помічати її згубних наслідків. Не впевнені, що вам потрібно пом’якшити воду? Це очевидно якщо у Вас є такі чинники:

Плівка або плями на вашій посуді, техніці та одязі.
Масштабування накопичення навколо кранів або в приладах.
Тьмяні, плоскі волосся.
Суха, що зудить шкіра.
Шар накипу на волоссі і шкірі після миття.
Вода, яка тече через ваш будинок і в громадських будівлях, має різні рівні жорсткості в залежності від концентрації карбонату кальцію. Згідно керівництву, встановленому Асоціацією за якістю води, вода з вмістом карбонату кальцію менш 60 мг / л вважається м’якою, 61-120 мг / л – помірно жорсткою, 121-180 мг / л жорсткої, і вище 180 мг / л вважається дуже жорсткою. Цифри можуть не мати великого значення, якщо ви не знаєте, які наслідки жорсткої води. Отже, який вплив жорсткої води на ваше здоров’я і повсякденне життєву ситуацію і як м’яка вода може бути кращим варіантом.

Жорстка вода безпечна для пиття?

Пити жорстку воду безпечно. Насправді, це може бути корисно для вашого здоров’я. Переваги жорсткої води включають задоволення ваших дієтичних потреб в важливих мінералах, таких як кальцій і магній. Деякі інші можливі наслідки для здоров’я жорсткої води були пов’язані з більш низькою смертністю від серцево-судинних захворювань. Не дивлячись на ці незначні переваги краще перейти на м’яку воду. Вона має набагато більше переваг, не тільки коли мова йде про фактичне споживання, але і м’яка вода приносить користь трубах, через які вона проходить, вашому волоссю і навіть вашій шкірі.

Як інакше жорстка вода впливає на організм?

Хоча жорстка вода може бути безпечна для вживання, вплив жорсткої води на волосся, шкіру і зовнішню частину тіла – це окрема історія. Прийняття душу з жорсткою водою може привести до «жорсткої шкірі» і до «тьмяним волоссю» – там, так само одним з найнеприємніших моментів є білий наліт жорсткості. Жорстка вода викликає появу лупи на вашому волоссі, а також дратує і викликає проблеми з сухою шкірою, такі як екзема.

Як будинок тримається на жорсткій воді?

Жорстка вода робить негативний вплив на предмети домашнього ужитку. Під час прання одягу жорсткою водою може привести до більш швидкого руйнування тканини одягу – проблеми при прання в жорсткій воді зазвичай виникає, коли жорстка вода проходить через побутові прилади. Крім того, жорстка вода в посудомийній машині може залишити плями на посуді, а очищення жорсткої водою може залишити сліди на ваших поверхнях. Що стосується ваших реальних водопроводів, то жорстка вода може викликати накопичення мінералів в ваших трубах і в кінцевому підсумку їх засмітити. Ви також можете побачити іржу або нарости на ваших змішувачах для душа і насадки для душа.

Пошук рішення за допомогою Culligan

Тепер, коли ви знаєте плюси і мінуси, ви можете вирішити, яку воду ви хочете більше в своєму житті. Culligan може допомогти вам знайти відповідний баланс, протестувавши воду і запропонувавши відповідне рішення. Вся система пом’якшення води в будинку може допомогти виправити негативні наслідки жорсткої води. І хоча ви можете отримувати добову дозу кальцію і магнію в жорсткій воді, вона може містити домішки, від яких може позбутися система пом’якшення води. Ви можете обробляти жорстку воду більш цілісним способом за допомогою цілої системи пом’якшення води, що призведе до поліпшення якості води у вашому будинку і вашого здоров’я в цілому.

 

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...