Що робити з міддю в воді. Запитайте в нас

Якщо ваша вода має металевий присмак, у вашій воді щось є. Це «щось» швидше за все мідне, і воно може завдати шкоди вам і вашому будинку різними способами. Ось все, що вам потрібно знати про мідь у вашій воді.

Що таке мідь

Мідь – це елемент, знайдений в земній корі. Зазвичай його добувають з мідних рудників під землею. Після вилучення осаду порода очищається за допомогою ряду процесів для отримання чистої міді. Найчастіше мідь об’єднується з іншими елементами для створення нової матерії. Найчастіше його об’єднують з оловом для виготовлення бронзи або з цинком для виготовлення латуні.

Завдяки своїм адаптивним властивостям, мідь часто використовується для створення звичайних товарів для будинку. Наприклад, автомобілі, вироблені в США, можуть містити близько 50 фунтів міді. Точно так же дома в США містять близько 400 фунтів. У вашому будинку ви, швидше за все, знайдете його всередині стін, так як більшість труб і електричні дроти зроблені з міді. Ви можете навіть знайти його в своєму гаманця або кишені, якщо у вас є пенні, створений до 1982 року. Якщо раніше вони були зроблені з 95% міді, то тепер пенні складаються з 96,7% цинку і тільки 2,4% міді.

Чому у вашій воді є мідь?

Найбільш поширеним способом забруднення води міддю є корозія труб, кранів і водопровідної арматури. Коли гаряча вода проходить через мідні труби, елемент очищається і розчиняється в воді. Так само вода, що сидить в трубах протягом ночі, може чинити такий же вплив на мідь. Рівень міді у воді може варіюватися в залежності від присутності інших мінералів, часу, протягом якого вода знаходиться в ваших трубах, а також від температури і кислотності води. Не кажучи вже про те, що інші важкі метали можуть проникнути в вашу воду в результаті видобутку. При видобутку міді залишаються відходи (наприклад, свинець і ртуть) скидаються в річки і струмки, забруднюючи наші запаси води.

Як мідь у воді може вплинути на ваш будинок

Мідь може вплинути як на вас, так і на ваш будинок. Навколо вашого будинку ви можете помітити сині або зелені плями на кранах, трубах і раковинах, а також воду з гірким або металевим присмаком. Що стосується вашого здоров’я, надмірне споживання міді може привести до блювоти, діареї та болей в животі. Якщо ви відчуваєте які-небудь незвичайні побічні ефекти, негайно зверніться до лікаря. Хоча ознаки наявності міді в вашому водопостачанні іноді можуть бути очевидні, вони також можуть залишитися непоміченими. Таким чином, краще всього провести професійну перевірку води на вміст міді та інших небезпечних мінералів.

Як перевірити на мідь у воді

Щоб перевірити вміст міді у вашій воді, почніть з безкоштовного домашнього тесту для води від офіційного представника компанії Culligan в Україні – ТОВ “Аква-Люкс, Вінниця”. Незалежно від того, чи отримуєте ви воду з приватного колодязя або з громадського джерела, ваша вода може забруднитися на той час, коли вона стікає з ваших кранів. Проте, колодязна вода схильна до ще більшого ризику зараження. Таким чином, EPA рекомендує перевіряти вашу воду кожні два-три роки або раніше, якщо ви помітите ознаки забруднення. Регулярно перевіряючи вміст міді у воді, ви можете захистити себе і свій будинок.

Як зменшити вміст міді у воді

Щоб зменшити вміст міді у вашій воді, дайте воді з крана протекти 30 секунд перед використанням. Фільтри для води, такі як системи фільтрації зворотного осмосу компанії Culligan, можуть зробити цю роботу за вас. Фільтруючи жорсткі елементи, такі як мідь, свинець і ртуть, ви отримаєте більш чисту воду з кращим смаком, яку зможете використовувати по всьому будинку, коли вам це потрібно найбільше.

Останні повідомлення
Технологія рухомої підлоги (підйомна підлога)

Ваш Басейн повинен бути такий же індивідуальний, як Ви і Ваш будинок. Новому басейні FlussPool для тренувань з плавання, оздоровлення або водних розваг для всіх вікових категорій: ми спроектуємо,...